Domů / Doporučujeme / Dámské oblečení na cvičení aneb jak se obléct do posilovny

Dámské oblečení na cvičení aneb jak se obléct do posilovny

Každá z nás, ale opravdu každá, chce být krásná za každé situace. Ať jdeme na pouhý nákup, do divadla nebo do práce, snažíme se být prostě šik. To platí i o návštěvě posilovny. Jak tedy vypadat ve fitku skvěle a zároveň mít vhodné oblečení? Pojďme se na to podívat.

Ve skříni nic nemám

Každá žena zná pocit, kdy otevře skříň, která doslova přetéká vším možným. Avšak zrovna to, co potřebujeme na sebe, tam zkrátka není. Pokud to s návštěvami posilovny myslíme vážně a hodláme tam chodit pravidelně, rozhodně bychom měly vyrazit na nákupy. V dnešní době je obrovské množství obchodů, které se specializují na sportovní výbavu a oblečení. Tím pádem by to neměl být pro nikoho problém.

Legíny nebo tepláky?

Váháte-li nad pořízením legín nebo tepláků, nehraje to až tak velkou roli. Oblečení si vybírejte podle toho, na jaký sport nebo posilování se chystáte. Pokud jdete do fitka na posilovací stroje, určitě budou pohodlnější upnutější spodní díly. Materiál by měl být dobře savý, aby vám odváděl z těla pot. Nejvhodnější jsou různé materiály z bavlny. K dispozici jsou i různé kousky, které disponují speciálními vlastnostmi právě pro sport.

V případě, že se chystáte na jógu, pilates a podobná cvičení, doporučuje se mít oděv volnějšího rázu. Určitě volte prodyšné dámské trička do posilovny a tílka na cvičení, u kterých ani nebudete vědět, že je máte na sobě. Při těchto činnostech je důležité být především v pohodlí a věci, které vás budou škrtit, nejsou ani trochu vhodné.

Skvělou variantou jsou také dámské teplákové soupravy. I když se vám může zdát, že vám v takovém úboru bude neuvěřitelné vedro, není tomu tak. Taková tepláková souprava je úžasná v tom, že pod ní můžete dát spodní vrstvu. Dámské trička na cvičení, tílko nebo třeba dámské topy. Tato spodní vrstva z vás bude dobře odvádět pot a vrchní vrstva v podobě soupravy, udrží tělo v teple.

Spodní prádlo do posilovny

Jaké zvolit spodní prádlo do fitka? Klasickou podprsenku nechce určitě doma. Tedy převlečte si ji před cvičením za spodní prádlo, které je na tyto činnosti vyvinuto. Vyrábí se především z rychleschnoucího materiálu, takže na sobě neucítíte kapku potu. Spodní prádlo na cvičení vám nebude bránit v žádném pohybu, neucítíte padající ramínka nebo posouvající se košíčky.

Výhodou takové sportovní podprsenky je také to, že můžete cvičit přímo v ní. Například sportovní podprsenky firmy Grizzly Gear mají krásný design, který budete chtít ukázat. Na podprsenku se skvěle hodí Grizzly mikina. V oblečení Grizzly budete jistě královnou posilovny.

O Makawiel

Shlédněte také

Nebojte se hypotéky! S finančním poradenstvím dává smysl i v dnešní době

V dnešní době se může hypotéka zdát jako holý nesmysl. Úroky jsou vysoko, finanční situace je …