Domů / Tipy & rady

Tipy & rady

Než vyrazíte do hor, nezapomeňte si pořídit kvalitní trekové boty

muž u potoku

S jarem přichází i stále větší chuť opustit vysezený důlek na gauči, odtrhnout se od nekonečných televizních seriálů a konečně vyrazit do přírody protáhnout své ztuhlé tělo. Pokud ale nejste zrovna pravidelnými návštěvníky horských terénů, pamatujte na to, že do hor se vyplatí řádně připravit. A čím začít? Jednoznačně kvalitní obuví. …

Zobrazit »

Zlepšete se v běhu

Běháte? Pokud ano nejspíše jednoho dnes dosáhnete svého limitu a rychleji a dále vám již běhat nepůjde. Pak mohou nastat dva scénáře. Buď vám takový stav bude vyhovovat a prostě budete stagnovat, nebo se budete snažit zlepšit a běhat rychleji a dál. Pokud jste tím druhým případem, pojďte se s námi …

Zobrazit »

Spánek je více než si myslíte

Spánek, některými podceňovaný prvek v našem životě, který je pro nás všech obrovsky důležitý a to i v momentě, kdy chceme mít hezké tělo a být zdraví.

Zobrazit »

Jak si zpestřit venkovní běhání?

Nebaví vás venkovní běhání, protože si připadáte, že jen běžíte po stezce z bodu A do bodu B? Zpestřete si venkovní běhání. Sport nemusí být samotným cílem vaší aktivity, ale může se pojit s objevováním a různými zážitky.

Zobrazit »

Poprvé do posilovny? Nemusíte se ničeho bát

Pokud máte již dost vašeho nevzhledného těla, a chtěli byste s ním něco udělat s nadcházejícím jarem je pro vás ideální doba kdy začít. Můžete začít běhat, najít si nějakou týmovou sportovní aktivitu, nebo začít chodit do posilovny. Jak a co dělat když jdeme poprvé do posilky si dnes povíme.

Zobrazit »

Běhání s aplikací je jednodušší

Mezi velice populární doplňkovou aktivitu k posilování je rozhodně běh. Tomu v poslední době propadla velká spousta lidí. Pokud mezi ně patříte, rozhodně vám doporučujeme pořídit si nějakou tu běhací aplikaci. Ptáte se proč? Pojďme si na tuto otázku odpovědět.

Zobrazit »

Pauzy mezi jednotlivými sériemi

Odpočinek hraje při tréninku skutečně velmi důležitou roli. Nikdy by neměl být podceňován a měl by být ordinován přesně podle potřeb. Především odpočinek mezi sériemi je velice důležitý a je dobré vědět jak k němu přistupovat.

Zobrazit »