Domů / Doporučujeme / Kam za letními adrenalinovými zážitky?

Kam za letními adrenalinovými zážitky?

Nechystáte se letos na dovolenou do zahraničí, a přesto byste si rádi užili letošní léto? Bezva léto lze prožít také v České republice. Obvykle k tomu postačí společnost kamarádů či rodiny a vhodně zvolené aktivity. Společně si tak můžete vychutnat pár dní na chalupě nebo třeba pod stanem. Letošní léto však můžete využít také k posunutí hranic Vaší odvahy a dopřát si některý z adrenalinových zážitků nabízených Firmou na zážitky.

Jaké jsou nové adrenalinové zážitky na vodě?

Absolutním trhákem letošního léta se stala adrenalinová novinka zvaná flyboarding. Tento adrenalinový zážitek je vhodný pro všechny, kteří milují létání i pobyt ve vodě. Díky flyboardingu můžete zkombinovat všechny tyto aktivity a zároveň si užít skvělou zábavu. Flyboard se ovládá zcela intuitivně a není tedy potřeba žádných zdlouhavých instruktáží. S flyboardingem se budete moci proletět deset metrů nad hladinou vody a dokonce i pod ní. Na vlastní kůži můžete vyzkoušet také letošní novinku, kterou je Flyboard V4. Od letošního roku se tak můžete proletět kolem vlastní osy.

Naplánujte si již nyní podzimní projížďku v BVP

Neméně atraktivní především v blátivých podzimních dnech je projížďka BVP pro dva. Sebou tak můžete vzít svého syna, kamaráda nebo třeba tatínka. Projížďkou v obrněném transportéru BVP si můžete splnit Váš dávný sen. Navíc si vyzkoušíte, jaké by to bylo stát se vojákem z povolání. Pokud nemáte dostatek odvahy pro řízení tohoto silného bojového vozu, nevadí. Během projížďky v BVP se octnete na místě spolujezdce, avšak i tak se budete muset držet pevně, neboť divoká v náročném terénu je i tak pouze pro silné povahy. Nakonec si prohlédnete obsáhlý vozový park se skutečnými skvosty vojenské techniky.

O Makawiel

Shlédněte také

Jak opožděně oslavit svátek zamilovaných?

Nestihli jste oslavit svátek zamilovaných, a přesto byste spolu rádi strávili mimo domov prodloužený víkend? …