Domů / Doporučujeme / Krabičková dieta: Pomocník na cestě k hubnutí

Krabičková dieta: Pomocník na cestě k hubnutí

Rádi byste zhubli přebytečná kila, ale stále se vám to nedaří? Chybí vám vůle a chuť do přípravy zdravého jídla? Řešením pro vás může být tzv. krabičková dieta, která je skvělým startem při hubnutí. Hodí se nejen pro lenochy, kterým se nechce vyvářet, ale i pro časově vytížené osoby, které na vaření jednoduše nemají čas.

Krabičková dieta

Krabičková dieta spočívá v tom, že jsou vám až domů přivážena připravená jídla v krabičce. Jedná se o zdravé pokrmy bohaté na zeleninu a obsah bílkovin. Jsou to jakési zdravé boxy, které vám pomohou v hubnutí. Sami to jistě znáte, nemáte dostatek času na vaření či na přípravu oběda na druhý den do práce, a tak si raději koupíte jen něco rychlého. Odbydete sebe i své zdraví, což se může brzy projevit i na vaší postavě.

Cesta k hubnutí

Krabičková dieta se tak může stát vhodnou volbou pro všechny, kteří si jídlo nestíhají připravovat či hledají cestu, jak zažít hubnout. Jelikož vám je až domů přivezeno hlavní jídlo, ale také svačiny, nemusíte se o nic starat a máte záruku, že budete konzumovat jídlo zdravé.

Vyberte si podle sebe

Záleží jen na vás, kolik jídel si vyberete. Krabičková dieta Liberec vám nabízí možnost z několika variant. Zvolit si můžete dovoz jen 1 hlavního jídla za den či dvou hlavních jídel či kompletní jídelníček na celý den, tedy 2 hlavní jídla a 3 malá. Program je vždy na 20 dní. Možností je pro vás i volba „individual“, kde si sami zvolíte, kolik jakých jídel chcete. Každý jídelní program začíná vždy v pondělí a je určen na pracovní dny (výjimkou je program individual). Vybrat si vždy můžete ze 4 hlavních jídel a 3 malých. Nemusíte se tedy bát, že byste si z nabídky zdravého jídla nevybrali. Vyzkoušejte krabičkovou dietu i vy a užívejte si komfortu v podobě dovezeného zdravého jídla.

O Makawiel

Shlédněte také

Nebojte se hypotéky! S finančním poradenstvím dává smysl i v dnešní době

V dnešní době se může hypotéka zdát jako holý nesmysl. Úroky jsou vysoko, finanční situace je …