Domů / Doporučujeme / Mumio pro vaši krásu a zdraví

Mumio pro vaši krásu a zdraví

Mumio je přírodní produkt, který seženete ve vysokohorských oblastech Asie a Ruska. Jedná se o pryskyřici, která obsahuje cenný komplex vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek, které vám zajistí krásu, zdraví a vitalitu. Mumio seženete v různých formách. Nejčastěji v tabletách, kapkách či mastech a krémech.

Jaké účinky má mumio?

Mumio působí antibakteriální a antioxidačně. Je tedy skvělým prostředkem pro posílení imunity. Dále harmonizuje organismus, má výborné výsledky při vnitřním i zevním použití. Léčí ekzémy, lišaje a akné. Pleť zanechává hydratovanou a regenerovanou. Pro své léčivé účinky bylo mumio známé již před lety. Kdysi mělo dokonce cenu zlata. Dnes je mnohem dostupnější a jeho užívání snadnější. Přesto vysokohorská pryskyřice či mumio nepatří k nejznámějším přírodním produktům. A to může být hlavním důvodem k tomu, abyste mumio darovali svým blízkým. Dárková sada Mumio od Dr. Popova se nabízí k tomu, abyste na ni uvázali mašli a darovali svým blízkým k narozeninám, svátku či jiné příležitosti.

Dárková sada Mumio od Dr. Popova

Protože vysokohorská pryskyřice známá i pod názvem mumio skvěle regeneruje pleť a zanechává pokožku hezky hydratovanou a vyživenou, potěší dárková sada Mumio od Dr. Popova každého, kdo s nedokonalou či unavenou pokožkou bojuje. V sadě najdete denní i noční krém, pleťové tonikum i pleťové mléko, tudíž celý arzenál pro dokonalou pokožku. Přípravky s cenou složkou mumio vyživují a zklidňují pokožku i po nadměrném slunění. Zachovávají ji vláčnou a hebkou.

Výhodou sady je její komplexnost a zaručená netradičnost. Jak už jsme říkali, mumio nezná každý, a proto takovýmto dárkem určitě potěšíte. Mumio u nás v obchůdku najdete i jako součást originálního balíčku při vysoké hladině krevního cukru od Dr. Popova.

Více na www.Cestabylin.cz

O Makawiel

Shlédněte také

Jak opožděně oslavit svátek zamilovaných?

Nestihli jste oslavit svátek zamilovaných, a přesto byste spolu rádi strávili mimo domov prodloužený víkend? …