Domů / Doporučujeme / Pro sex je kvalitní erekce důležitá

Pro sex je kvalitní erekce důležitá

Pravidelný sexuální styk je v partnerském životě brán jako samozřejmost a je i nezbytný pro zachování zdravého vztahu. Základem vztahu je tedy nejen vzájemné porozumění a náklonnost, ale také dostatek sexu. Ten může ohrožovat například nedostatečná erekce. Pevná erekce je pro styk potřeba a souvisí i s kvalitou sexu. Pokud se stává, že je erekce slabší nebo se nedostaví vůbec, je vhodné to řešit co nejdříve.

Někdy může tento problém způsobit dlouhodobé fyzické vyčerpání, pokud máte málo spánku a vracíte se domů vyčerpaní, je zcela běžné, že erekce není tak kvalitní, jako když se ráno vzbudíte plní síly. Na erekci má obrovský vliv i psychika, pokud je člověk nervózní, ve stresu nebo má plnou hlavu myšlenek na povinnosti nebo starosti, tak nemusí k erekci dojít vůbec. Pro dosažení erekce je zapotřebí být odpočinutý a v psychické pohodě. Také má na kvalitu erekce velký vliv životní styl, je důležité mít vyvážený jídelníček a pravidelně se hýbat. Pomohou i doplňky stravy pro intimní život, zejména Merlix.

Tabletky na erekci

Pro léčbu erektilní dysfunkce se mnoho mužů rozhodně koupit tabletky na erekci, ty by však měl předepisovat urolog po vyšetření, aby zjistil, jestli není váš problém způsoben jiným, například zdravotním, faktorem. Pokud ne, tak lékař předepíše velmi účinné tablety pro podporu erekce, které obsahují sildenafil, ten najdeme například ve Viagře. Někteří muži se stydí jít k lékaři a tak hledají podobné tabletky bez předpisu a očekávají, že například pomůže Kamagra. Ta je však často neoriginální a jsou prodávány i náhražky, takže představuje určité riziko, že si nekoupíte originální tablety. Navíc léčivo se sildenafilem není vhodné pro lidi se srdečními problémy, proto je lepší zbytečně neriskovat.

O Makawiel

Shlédněte také

Jak zvýšit své šance na získání „práce snů“

Získat práci není tak snadné, zvláště v dnešním náročném a konkurenčním podnikatelském prostředí. Mnoho uchazečů nemusí …