Domů / Doporučujeme / Zdravá strava aneb chutný jídelníček pro muže i ženy

Zdravá strava aneb chutný jídelníček pro muže i ženy

Ať už chcete zhubnout, nebo si naopak postavu udržet, zdravá strava vás ve vašem cíli podpoří. Za málo peněz a s minimem úsilí z vaší strany.

Na jeden kilogram tuku připadá zhruba sedm tisíc kalorií. A to není málo. Abyste se tedy zbavili nadbytečných kilogramů, budete potřebovat pevnou vůli a úsilí. Nejlépe začít se cvičením. Ale i bez něho dosáhnete skvělých výsledků. K vaší vysněné váze vás totiž může posunou zdravá strava.

Krabičková dieta pro každého

Každý expert vám řekne, že cvičení je důležité. Ještě podstatnější roli ale hraje hlava a stravování. Nastavte svoje myšlení k jasnému cíli. Vstávejte s pocitem, že každý den vás posune blíž k vašemu snu. A o zbytek se nestarejte. To nejdůležitější totiž dostanete v krabičkách. Pravidelně a každý den.

Krabičková dieta nabízí alternativu pro všechny, kteří chtějí žít zdravě, nebo chtějí shodit přebytečná kila. Denní menu se skládá z pěti plnohodnotných jídel plných živin vhodných pro vaše tělo. Těšit se můžete na masitá jídla, kvalitní šunku, celozrnné pečivo, čerstvou zeleninu i luštěniny.

Zdravá strava i s dovozem

Sestavit si zdravý jídelníček svépomocí je obtížné. Potřebujete k tomu spoustu znalostí a zkušeností, které běžný člověk postrádá. Zdravá strava v podobě krabičkové diety je tedy vhodnou alternativou. Denní menu sestavuje výživový expert. Ten dbá na to, aby se v jídlech objevily veškeré živiny, které vás podpoří v redukci hmotnosti bez hladovění.

Zdravé stravování s dovozem po Praze je šito na míru jak ženám, tak mužům. Kvůli odlišné stavbě těla i potřebám je jídelníček rozdělen do čtyřech variant. První dvě se budou hodit těm, kteří touží po ideální postavě a chtějí shodit. Zbylou dvojici ocení ti, kteří chtějí žít zdravě a postavu si udržet. V nabídce tyto varianty naleznete pod názvy:

  • HUBNU žena,
  • HUBNU muž,
  • ŽIJU ZDRAVĚ žena,
  • ŽIJU ZDRAVĚ muž.

O Makawiel

Shlédněte také

Jak zvýšit své šance na získání „práce snů“

Získat práci není tak snadné, zvláště v dnešním náročném a konkurenčním podnikatelském prostředí. Mnoho uchazečů nemusí …