Domů / Nezařazené / Běhání s aplikací je jednodušší

Běhání s aplikací je jednodušší

Mezi velice populární doplňkovou aktivitu k posilování je rozhodně běh. Tomu v poslední době propadla velká spousta lidí. Pokud mezi ně patříte, rozhodně vám doporučujeme pořídit si nějakou tu běhací aplikaci. Ptáte se proč? Pojďme si na tuto otázku odpovědět.

Kde jsem?

Výhodou aplikace určené pro běh je především to, že dokáže velice přesně lokalizovat vaší polohu. Na základě toho je pak schopná vypočítat přesnou mapu vašeho pohybu a podat vám přesné údaje o tom, kolik jste toho uběhli, za jak dlouho, v jakém terénu jste běželi. Zároveň vám prozradí také vaší nejvyšší a nejnižší rychlost během běhu.

Jak na tom jste?

Pokud si k aplikaci pořídíte i zařízení na přesně měření vaší tepové frekvence, pak vám apka dokáže poskytnou i velice přesný záznam o vaší srdeční aktivitě a tepové frekvenci. To vám dost poví o vaší fyzičce a tak budete moci snáze sledovat svůj progres. Aplikace navíc dovedou na základě těchto údajů vypracovat i cvičící plán, který vám pomůže cíle dosáhnout.

Trenér i Dj

Aplikace je skvělá i jako multimediální centrum. Můžete si v ní dělat své oblíbené playlisty na běhání a některé z nich vám dokonce přinášejí vlastní hudbu která je dokonce vytvořená tak, že rytmus hudby odpovídá rytmu, ve kterém byste měli běžet. Aplikace je také skvělá jako trenér, který vás neustále vybízí abyste šli běhat a připraví vám přesný běhací plán.

Mnoho dalšího

Další zajímavostí je, že některé aplikace dovedou váš běh ozvláštnit například o příběh. Jedna z nich vám vypraví příběh o tom, jak jste se stali jedním z běžců, kteří běhají pro záchranu lidstva před zombie apokalypsou. Některé aplikace vám pak předčítají knihy, či vypráví další příběhy.

O Vojtěch Sedláček

Shlédněte také

Bolesti kloubů? Zbavte se jich!

Bolest kloubů je věc, která dokáže znepříjemnit trénink, celý den a na závěr celý život! …