Domů / Doporučujeme / Blesková oprava? Cykloservis Praha se o vaše kolo postará okamžitě

Blesková oprava? Cykloservis Praha se o vaše kolo postará okamžitě

O kolo se musíte dobře starat. A je úplně jedno, jestli na něm jezdíte jen občas, nebo s ním nacestujete stovky kilometrů. V obou případech je třeba provádět pravidelný servis kol Praha a pravidelný servis elektrokol Praha. Projedete-li na vašem kole stovky kilometrů, pak provádět servis kol Praha a servis elektrokol Praha pouze jedenkrát do roka je opravdu málo. Vasport.cz nabízí diagnostiku kol Praha západ nejen pro obyčejná jízdní kola. Tamní profesionální servis provede také diagnostiku elektrokol Praha západ, důkladně si jej proklepne a udělá pro něj maximum.

Bleskový servis bez zbytečného čekání

Pokud se na servis kol Praha a servis elektrokol Praha objednáte předem, čekací doba v cykloservisu Praha západ bude prakticky nulová. Cykloservis Praha ovšem můžete navštívit i bez objednání, a to vždy od úterka do pátku mezi 14:00 a 19:00 hodinou, nebo dle domluvy na základě telefonátu. Otevřeno je také o víkendu, konkrétně v sobotu od 9:00 do 19:00. Pokud se vám žádný z výše zmiňovaných časů cykloservisu Praha nehodí, stačí se na diagnostice kol Praha či diagnostice elektrokol Praha domluvit přes telefon na jiném termínu.

Chcete jezdit, ale nemáte kolo? Využijte služeb půjčovny kol Praha

Kromě servisu kol Praha západ a servisu elektrokol Praha západ nabízí cykloservis Praha také zapůjčení kola či elektrokola. Rezervované kolo si můžete vyzvednout vždy mezi 17:00 a 19:00, nebo dle domluvy. Půjčovna kol Praha a půjčovna elektrokol Praha nabízí dětská elektrokola, jízdní kola Race a širokou škálu horských elektrokol. Stačí si tedy vybrat model, který vám bude vyhovovat, a kolo si zarezervovat, nejlépe prostřednictvím rezervačního formuláře.

O Makawiel

Shlédněte také

Uspět na internetu můžete i vy

Internet je místo pro každého a pokud podnikáte, měli byste ho využít k získávání klientů. …