Domů / Doporučujeme / Co vše si sbalit, když odcházíte do posilovny?

Co vše si sbalit, když odcházíte do posilovny?

Pokud teprve začínáte s návštěvami posilovny, je důležité si sbalit několik podstatných věcí. Kromě sportovního oblečení a vhodné obuvi, je to samozřejmě další várka věcí, na které začátečníci ve cvičení mohou snadno zapomenout. Co si tedy sbalit sebou do posilovny?

Oblečení a obuv

Do posilovny volte vhodné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře a bude vám i dobře sedět. Nezapomeňte, že v posilovně děláte dřepy, běháte na pásu apod. a je nesmírně důležité, abyste se v tom, co máte na sobě, cítili dobře. Dobrou volbou jsou pro vás sportovní legíny, které zpevňují postavu a můžete si vybírat z rozmanité nabídky barevných variací a střihů. Barevné legíny vypadají jedinečně a jsou in. Dámské legíny jsou sázkou na jistotu a vy je můžete nosit i na doma, jelikož jsou velmi pohodlné. Nezapomeňte na sportovní tričko, ponožky a vhodnou obuv. Hodit se vám může i mikina, pokud je v posilovně chladněji. Do posilovny si sbalte sportovní boty, ve kterých se vám bude dobře cvičit, ale také běhat na páse.

Další nezbytnosti

Při balení věcí nezapomeňte ani na ručník. Na ten mnoho osob zpočátku nemyslí. Bude se vám hodit při protahování na karimatce, ale i při cvičení. Jednoduše si ho dáte pod sebe a máte jistotu, že sedíte či se opíráte o vlastní ručník a ne o zpocenou podložku. Hodit se vám mohou i speciální rukavice do posilovny, které chrání vaše dlaně před otlačením.

Rychlá energie

Nezapomeňte ani na láhev s vodou a sbalte si i něco malého sladkého, máme na mysli například nektarinku či raw tyčinku. Po vydatném tréninku si totiž můžete dopřát malou dávku energie. A pokud víte, že vás po cvičení čeká ještě dlouhá cesta autem, sbalte si také shaker s proteinem, který si můžete smíchat s vodou. Po tréninku byste totiž po 30-60 minutách měli svému tělu dodat potřebné bílkoviny či větší pokrm, který je na bílkoviny bohatý.

O Makawiel

Shlédněte také

Zájem mužů o módní trendy stoupá

Mnoho mužů již zjistilo, že vkusné a módní oblečení jim zajistí nejen lepší postavení u …