Domů / Tipy & rady / Chcete nakupovat se slevou? Využijte slevové kupóny

Chcete nakupovat se slevou? Využijte slevové kupóny

Vybavujete byt, chcete obměnit šatník nebo hledáte dárky pro své blízké? Určitě se vám hodí slevové kupóny nebo kódy, které můžete využít v e-shopech při svých nákupech. Obliba nakupování v e-shpopech stoupá. Důkazem toho je stále se zvyšující počet internetových obchodů. Každý majitel e-shopu se snaží získat nové zákazníky a udržet si ty stávající různými bonusy a výhodami. Jednou z nich jsou i slevy online, které nakupující využívají prostřednictvím slevových kódů či kupónů, které se většinou zadávají na konci objednávky. Jejich výhodou je pak nižší cena nákupu či dopravy. Sleva může být v podobě procentuální částky či pevně stanovené finanční hodnoty.

Kde slevové kódy a kupóny najít?

Slevy připravují a nabízejí konkrétní obchodníci v konkrétních e-shopech v rámci různých akcí. Ne každý však má čas a chuť slevy vyhledávat. Velký přehled slev od celé řady e-shopů naleznete na portálu tipli.cz. Denně se zde objevuje celá řada zajímavých nabídek o velkého množství obchodníků.

Portál nabízí také cashback, díky kterému získáte část peněz z nákupu zpět.

Jak fungují nákupy přes tipli?

Pokud chcete využívat všechny výhody, které portál nabízí, zaregistrujte se a můžete začít využívat veškeré výhody a slevy při nákupech a to z pohodlí domova, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Na stránkách tipli.cz si vyhledáte svůj oblíbený obchod, pomocí oranžového tlačítka se do něj proklinkete a další postup je stejný jako u jakéhokoli nakupování přes e-shop. Vyberete si zboží, které objednáte. Kromě toho z ceny každého nákupu získáte zpět část peněz na svůj účet.

Kromě těchto výhody na portálu naleznete také magazín se zajímavými tipy a radami. Velkým přínosem jsou i akční letáky z celé řady obchodních řetězců, díky kterým máte přehled jednotlivých slev a akcí na jednom místě.

O Makawiel

Shlédněte také

Jak má vypadat kvalitní snídaně?

Snídaně je základ dne. Mnoho lidí však na tento základ bohužel nedbají, což je poměrně …