Domů / Doporučujeme / Jak opožděně oslavit svátek zamilovaných?

Jak opožděně oslavit svátek zamilovaných?

Nestihli jste oslavit svátek zamilovaných, a přesto byste spolu rádi strávili mimo domov prodloužený víkend? Prožijte víkend plný romantiky v luxusně zařízeném ubytování s bohatými wellness službami a nechejte se hýčkat a rozmazlovat.

Kam za relaxací ve dvou?

Snad každý pár čas od času zatouží hodit všechny každodenní starosti za hlavu a užít si nerušeně jeden druhého. Ne jinak tomu bude pravděpodobně také ve Vašem případě. Z pestré nabídky společnosti Firma na zážitky si vybere skutečně každý, kdo si přeje spojit odpočinout a najít novou pozitivní energii. Během wellness pobytů pro dva se můžete oddat relaxaci ve vířivce, sauně nebo během masáže. V portfoliu však objevíte také aktivní wellness pobyty, které Vám umožní užít si horskou turistiku nebo si zalyžovat třeba na Klínovci. Uprostřed dech beroucí přírody Krušných hor dáte sbohem všem negativním myšlenkám. Po projížďce na běžkách nebo dnu plném sjezdového lyžování se naložíte do whirlpool nebo si odpočinete v sauně. Tři dny v malebné vísce Klínovce se stanou rájem na zemi pro všechny zamilované.

Kam za jednodenními wellness zážitky?

V portfoliu společnosti Firma na zážitky www.firmanazazitky.cz/wellness-zazitky/ však neobjevíte pouze víkendové pobyty pro dva, ale může jít také o kratší zážitky. V žádném případě to však neznamená, že byste byli o něco ochuzeni. Právě naopak. Noc v hotelu Imperial Vám umožní nahlédnout do kuchyně věhlasného českého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha. V interiéru luxusně zařízené restaurace se přesunete v čase a vychutnáte si atmosféru ve stylu první republiky. Po procházce noční Prahou Vám jistě vyhládne a tříchodové menu sestavené podle vašeho přání se pro vás oba stane skutečným gastronomickým zážitkem.

O Makawiel

Shlédněte také

Basketbal je hra, která podporuje nejen naše zdraví

Každý z nás ví, že pohyb je zdravý. Díky pohybu budujeme a posilujeme svalovou hmotu, …