Domů / Doporučujeme / Jaké zážitky si nenechat ujít v únoru?

Jaké zážitky si nenechat ujít v únoru?

Nestihli jste oslavit svátek zamilovaných nebo si jen tak chcete dopřát s Vaší drahou polovičkou zaslouženou relaxaci ve wellness?

Kam do pivních lázní?

Malebné severočeské město Litoměřice nabízí jedinečnou možnost k odpočinku i k odreagování se od každodenních povinností. Litoměřice proslavil nejen její rodák básník Karel Mácha, ale také výroba kvalitního zlatavého moku zvaného pivo. Tento alkoholový nápoj však není určen pouze k popíjení, nýbrž slouží také k vytvoření originální lázeňské procedury. Pivní lázně jsou vhodné pro všechny, kteří touží po regeneraci svého opotřebovaného těla a kteří by současně rádi prožili nerušené chvíle po boku svého životního partnera. I proto patří pobyt v pivních lázních pro dva k nejoblíbenějším netradičním dárkům. Ať už hledáte tip na prodloužený víkend nebo chcete pozvat svého partnera na rande, Litoměřice jsou tou pravou lokalitou právě pro Vás. V pivních lázníchse můžete nechat oddat čtyřiceti minutové koupeli ve speciálním pivě i si vychutnat dvaceti minutovou relaxaci doprovázené příjemnou relaxační hudbou. Rozhodně nevynechejte příležitost ani na patnácti minutovou masáž. Vše je podtrženo ochutnávkou speciálních piv, které jsou výrobkem tohoto minipivovaru. Více se o zážitku dovíte zde www.firmanazazitky.cz/pivni-lazne-pro-dva.

Projížďka v luxusním voze Ferrari

Pořádnou dávku adrenalinu si do krve vženete během jízdy v luxusním sportovním voze Ferrari 488 Spider. Jízda ve Ferrari Vás přímo ohromí svým jedinečným designem i nepřehlédnutelnými jízdními vlastnostmi. Jen posuďte sami, který vůz umí z rychlosti nula během pouhých tří vteřin zrychlit na rychlost sto kilometrů. Jako Kimi Räikkönen si budete připadat ve chvíli, kdy naplno ovládnete otěže 670 italských plnokrevníků.

O Makawiel

Shlédněte také

Basketbal je hra, která podporuje nejen naše zdraví

Každý z nás ví, že pohyb je zdravý. Díky pohybu budujeme a posilujeme svalovou hmotu, …