Domů / Doporučujeme / Kruháč pro muže, ženy i začátečníky? Zkuste nejlepší kruhové tréninky v Praze!
Cvičení

Kruháč pro muže, ženy i začátečníky? Zkuste nejlepší kruhové tréninky v Praze!

Které cvičení slibuje komplexní zapojení celého těla, budování síly, vytrvalosti i kondice? Odpovědí je kruhový trénink! Zkuste si vybrat kruháč z nabídky Freshkruháč a uvidíte, že tohle cvičení vám nejen dá pořádně do těla, ale bude vás taky bavit.

Poznejte kruhový trénink

Nejlepší možností jak zjistit, co je kruhový trénink, je prostě přijít na první lekci. Abyste ale věděli, co očekávat, můžete se těšit na intenzivní intervalový trénink, kde zapojíte celé tělo a budete cvičit různé cviky na stanovištích. Podle zvoleného programu pak mohou být cviky více silové, zaměřené na konkrétní partie, nebo může být trénink v mírnějším tempu pro začátečníky.

Budujte sílu

Silový trénink je důležitou součástí každého komplexního tréninku, a proto má své místo také ve Freshkruháč. Pořád se sice jedná o kruhový trénink, ale se zapojením vah a náčiní, díky čemuž je možné budovat svaly obdobně jako v posilovně na strojích – jen možná trochu zábavněji a pod dohledem zkušeného trenéra.

Vítáme i začátečníky

Kruhový trénink pro začátečníky je určen pro každého, kdo si netroufá rovnou naskočit naplno do tréninků, ale preferuje pomalejší rozjezd a větší kontrolu techniky a správného provedení cviků. Program Freshstarter je skvělým odrazovým můstkem, ze kterého pak můžete postupovat do dalších úrovní a postupně budovat sílu i vytrvalost.

Jedinečný kruháč pro ženy

Ženské tělo má svá specifika, a proto je zde program Freshholky – kruhový trénink pro ženy, který se zaměřuje na problematické partie, formuje postavu, a to vše v přátelské a otevřené atmosféře, kde si klidně můžete najít i další kamarádku.

Kruháč, kde si máknou i borci

Bojíte se, že klasický kruhový trénink by pro vás možná byl trochu nuda? Freshsparťan garantuje, že tohle nehrozí – tento kruhový trénink pro muže je koncipován tak, aby vyhovoval i těm, kdo jsou zvyklí pravidelně cvičit a potřebují větší výzvy. Těšit se můžete na cvičení s osou, kettlebelly a dalším vybavením, které vám pomůže vyrýsovat svaly a získat skvělou kondici.

Ještě váháte? Kruhový trénink ve Freshkruháč nabízí něco pro každého. Přijďte na první lekci zdarma a nechte se vtáhnout do atmosféry, která vás vybičuje ke skvělým sportovním výkonům. Tyhle kruháče vás prostě budou bavit!

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

O Dalibor Svoboda

Shlédněte také

Jak cvičit doma efektivně? Skvělou volbou je veslovací trenažér

Chcete posílit tělo, ale zároveň si dopřát pořádný kardio trénink, který vám zvýší tepovou frekvenci, …