Domů / Doporučujeme / Nejlepší trampolínové centrum v Brně – JUMP ACADEMY

Nejlepší trampolínové centrum v Brně – JUMP ACADEMY

Pokud plánujete s rodinou výlet do Brna, rozhodně si do svého itineráře poznamenejte také návštěvu Jump Academy.

Zábava pro celou rodinu

Co je Jump Academy a proč do těchto míst zavítat? Jedná se o zábavní a multifunkční park, který je určený nejen dětem, ale i dospělákům. Jeho součástí je trampolínové centrum, jež nabízí nejen zábavu, ale i pořádný trénink. Vybrat si zde můžete z několika zajímavých atrakcí. Pro jejich výrobu byl použit kvalitní materiál a splňují vysoké bezpečnostní standardy, u všech překážek naleznete certifikaci. To vše je zárukou bezpečnosti každé atrakce.

Co všechno na vás zde čeká? Můžete se těšit nejen na trampolíny, ale i parkourové boxy, airbagy, eliminátor, molitanové jámy nebo třeba Ninja dráhy či bojové kladky. Veškeré atrakce jsou určené nejen dětem, ale na své si zde přijdou i dospělí. Jump park brno se snaží všem svým návštěvníkům nabídnout aktivity, které je budou bavit a budou jim poskytovat potěšení z pohybu.

Vybavení areálu a další možnosti

Kromě trampolín si v areálu můžete také vyzkoušet některé prvky související s parkourem, gymnastikou či akrobacií. Velmi oblíbená je také rozšířená realita HADO a pokud si chcete odpočinout a relaxovat, k tomuto účelu se nabízí relaxační zóna.

V areálu jsou pro návštěvníky připraveny nejen trampolíny, ale také eliminátor, parkour, fitness. Také se mohou těšit na hřiště určené pro basketbal, molitanové jámy, vyzkoušet si lze bojovou kladku, Ninja warrior, O2 airbag nebo Hado esport.

To vše je připraveno jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny s dětmi. Objednat si zde však můžete také skupinové či individuální lekce s trenérem. Aktivity jsou vítaným zpestřením pro akce teambuildingové, firemní nebo školní. V areálu se konají i workshopy či přednášky.

A kam tedy za touto netradiční zábavou vyrazit? Zábavní park Jump Academy se nachází v OC Futurum Brno, v 1. patře. Dorazit do těchto míst můžete nejen vlastním automobilem, ale míří sem i tramvaje nebo autobusy.

O Makawiel

Shlédněte také

Nebojte se hypotéky! S finančním poradenstvím dává smysl i v dnešní době

V dnešní době se může hypotéka zdát jako holý nesmysl. Úroky jsou vysoko, finanční situace je …