Domů / Hubnutí / Nezbytnost jménem Fitnesstracker

Nezbytnost jménem Fitnesstracker

Pokud patříte mezi osoby, které se rozhodně nebojí technologických vychytávek a zároveň mají přehled o tom co se děje v jejich těle a jaký je jejich progres, pak byste si rozhodně měly pořídit fitnestracker, nebo- fitness náramek či hodinky.

Měří vše, co mohou

Fitness tracker je schopné hlídat a měřit vše co jde. Díky tomuto zařízení tak můžete sledovat skutečně vše co se děje nejen ve vašem těle, ale také v mobilním telefonu a také kolem vás.

Pro sportovce

Trackery dnes nabízí obrovské množství funkcí pro všechny, kteří to myslí se sportováním skutečně vážně. Zařízení je schopné díky zabudované GPS naměřit kde všude jste chodily a také jak dlouho vám to trvalo. Zároveň je schopné změřit kolik kalorií jste přitom spálili a také jakou aktivitu jste při tom vlastně dělali. Měří vám kroky i srdeční tep. Máte tak skvělý přehled o tom, kolik energie jste vydali, zároveň ví kde musí více přidat. Navíc se veškeré statistiky ukládají do aplikace na mobilním telefonu se kterou je zařízení propojeno.

Mobil vždy u sebe, přitom však daleko

Díky náramku a jeho propojení s telefonem je navíc zařízení schopno posílat data přímo do náramku. Pokud vám tak někdo třeba volá, nebo píše zprávu, náramek vás na to upozorní, případně vám i zobrazí kdo volá nebo text dané zprávy. Navíc zvládne i další notifikační maličkosti z jiných komunikačních aplikací.

Tím nekončíme

Některá zařízení navíc umí kontrolovat váš tlak, jsou schopny upozornit vás na dlouhodobější nečinnost, předpovídají počasí a hlídají váš spánek. Dražší modely vám vše zobrazují na přehledných displejích s vlastními grafy, které jsou barevné a poskytují i nejrůznější sportovní módy.

O Vojtěch Sedláček

Shlédněte také

Skvělý přírodní zdroj bílkovin? Cizrna!

Hledáte skvělý zdroj přírodních bílkovin? Pak pro vás máme jeden tip a to cizrnu. Dnes …