Domů / Doporučujeme / Odměna pro vítěze? Zajistěte mu kvalitní pohár, medaili či diplom

Odměna pro vítěze? Zajistěte mu kvalitní pohár, medaili či diplom

Při organizování nejrůznějších akcí, eventů a soutěží je třeba myslet na odměnu pro vítěze. Motivačním faktorem mnoha soutěží je totiž nejen samotný dobrý pocit ze zúčastnění se, ale také slíbená odměna. Hledáte tu ideální pro vaši akci či soutěž?

Možné odměny

Odměny v různých soutěžích se mohou náležitě odlišovat, a to zpravidla na základě toho, v jaké disciplíně se soutěží, jaký je počet účastníků či kdo účastníci jsou. Někdy se může jednat o děti, teenagery či dospělé. Na základě toho je vhodné vybírat správnou odměnu. Malé děti totiž ocení trochu něco jiného než dospělí a opačně. Zvolit můžete například formu pohárů, medailí, skleněných trofejí, sošek, ale také diplomů apod.

Medaile

Častou odměnou v nejrůznějších soutěžích, ať už sportovních, vědomostních či uměleckých, se může stát medaile. Ta je symbolem vítězství i umístění na nižších příčkách, často bývají rozdávány i za zúčastnění se. Medaile nejsou na pořízení tolik finančně náročné a vybírat můžete z pestré nabídky proveden medailí. Ty mohou být zdobeny nejrůznějšími motivy a vybírat si můžete také vhodné doplňkové stuhy. Díky tomu můžete vítězi věnovat přesně tu medaili, jaké je pro vaši akci ideální.

Diplom

Jednou z nejlevnějších a nejdostupnějších forem odměny je právě diplom. Diplomy mohou být udělovány při akcích sportovních, uměleckých, ale také zábavných. Jedná se o univerzální formu odměny a ohodnocení, která je vzpomínková a hodí se pro děti, dospělé i seniory. Ohodnotit můžete diplomem i zúčastněné, které se neumístili na prvních třech příčkách.

Pohár

K některým příležitostem se hodí více poháry, které zpravidla získává vítěz celé soutěže. Ani poháry dnes nejsou finančně náročné na pořízení. Prohlédněte si poháry adave a uvidíte sami.

O Makawiel

Shlédněte také

Chcete se zbavit nepříjemných hemoroidů?

Trápí vás již delší dobu pálení či krvácení z konečníku? Jste přesvědčeni či máte potvrzeno …