Domů / Doporučujeme / Těhotenská móda – jak se obléknout po porodu?

Těhotenská móda – jak se obléknout po porodu?

Cítit se během těhotenství a po porodu dobře je klíčem pro zdravé a spokojené miminko, shodují se odborníci. Potřebujete tedy nejen dobré zázemí doma, pohodu, klid, odpočinek, práci, ale také se chcete dobře cítit. A tomu můžete dopomoci například šatníkem. Ten během těhotenství máte vyřešený, spousta krásných věcí na e-shopu nejen pro nastávající maminky Happymum vás vybavil dostatečně. Jenže, co po porodu? Kilogramy jdou dolů, těhotenské oblečení může být velké. Své původní oblečení neoblékne každá maminka ihned. Běhání okolo miminka, neustálé kojení. Tomu všemu je potřeba šatník přizpůsobit.

Jak vyřešit kojení a oblékání?

Miminko má hlad pořád, ať jste s ním na procházce, u sousedky na návštěvě nebo u rodičů či kamarádů. Některé maminky se proto drží zbytečně doma, kde mají pohodlí a případné návštěvy si zvou k sobě. Mohou se kdykoliv omluvit a v ložnici, v soukromí a tichu své miminko nakojit. Jiné maminky to neřeší a rády si vyjdou ven mezi lidi. Co však tyto ženy řeší? Co na sebe. Chtějí nejen dobře vypadat, ale hlavně musí myslet na praktickou stránku věci. Jak své miminko kdekoliv nakojí? Každou chvíli svlékat halenku, top nebo tričko není moc praktické. A jste-li na veřejnosti, třeba v kavárně nebo tak, tam to dost dobře nejde.

Oblečení, které usnadní kojení

Existuje takzvané oblečení ke kojení, které dbá nejen na to, jak moderně vypadá, ale také na to, jak je pohodlné a především praktické. Praktická stránka věci spočívá v tom, že v něm bez problémů nakojíte své miminko kdykoliv, když má hlad. Někdy jde o dobře umístěné knoflíčky v oblasti dekoltu, které stačí jen rozepnout, jindy jsou zipy v oblasti výstřihu dobře skryty a v případě potřeby je stačí rozepnout a miminko nakojit, jindy jde o rafinované řasení, které stáhnete, a je hotovo.

O Makawiel

Shlédněte také

Chcete se zbavit nepříjemných hemoroidů?

Trápí vás již delší dobu pálení či krvácení z konečníku? Jste přesvědčeni či máte potvrzeno …