Domů / Doporučujeme / Plazmaterapie

Plazmaterapie

Plazmaterapie, známá také pod názvem plazmalifting je procedura, díky které kůže získá znovu své schopnosti z mládí. Jedná se o tzv. anti-aging metodu. Princip této metody je založen na lidské krevní plazmě, která je tělu vlastní, což je obrovskou výhodou. Právě krevní plazma obsahuje buňky obsahující růstové faktory. Celková bohatost krevní plazmy na bílkoviny a různé elektrolyty, je samozřejmě dalším benefitem a příčinou reakce pokožky a začátek její regenerace. Jedná se o přirozený jev, ve zkratce jde o vyšší koncentraci krevní plazmy v klientem vybraných místech pokožky, která zahájí regeneraci pokožky.

Průběh procedury

Na plazmaterapii se klient objedná na stránkách kliniky plastické chirurgie. Celý zákrok zabere asi 30 minut. Klientovi je z těla odebrána krev, která je poté vložena do centrifugy. Přístroj od krve oddělí to hlavní, krevní plazmu. Následuje aplikace tenkými jehličkami do kůže. Lokace vpichu závisí na volbě pacienta, tedy tam, kde je potřeba využít regeneračních schopností krevní plazmy. Po úspěšnému absolvování terapie se regenerace pokožky nastartuje a výsledky jsou viditelné již po 2-3 týdnech. Pro zlepšení efektu a zlepšení pokožky se doporučuje absolvovat plazmaterapii vícekrát v pravidelných intervalech od 1-3 měsíců po posledním zákroku.

Jak na to?

Základní otázkou je, zda takovou terapii potřebujete. Pokožka, která jeví známky únavy, nachází se na ní vrásky nebo častým příkladem bývají kruhy pod očima. Taková pokožka by oživení plazmaterapií určitě uvítala, jedná se totiž o přirozený regenerační jev. Druhým důležitým krokem je zvolení správné kliniky a chirurga k vykonání zákroku. Výborným plastickým chirurgem je MUDr. Tomáš Ventruba, který působí v rodinné klinice V-CLINIC v Brně. Váhali jste nad plazmaterapií? Od teď už nemusíte, přirozená regenerace pokožky díky plazmaterapii je správná volba.

 

O Makawiel

Shlédněte také

Jak cvičit doma efektivně? Skvělou volbou je veslovací trenažér

Chcete posílit tělo, ale zároveň si dopřát pořádný kardio trénink, který vám zvýší tepovou frekvenci, …