Domů / Doporučujeme / Velikonoční dárky nejen pro děti

Velikonoční dárky nejen pro děti

Obarvená vajíčka, beránek a pomlázky jsou synonymem pro slavení Velikonoc v Česku. Po Vánocích je to nejvíce zažitý svátek a jen málokteré dítě (a muži) nemá doma na Velikonoce pomlázku se kterou chodí „vyšupat“ dívky a ženy v okolí. Stále více se však do popředí dostává zvyk, kdy ženy místo „výprasku“ dostanou dárek nebo květinu.

Sváteční pozornost

Je pravdou, že k obdarování nejen ženy, ale kohokoliv z blízkých není potřeba podnět v podobě svátečních dnů. Květina, sladkost nebo jiná drobná pozornost potěší každého. Dárky na Velikonoce na místo „vyšupání“ udělají radost, ale především způsobí překvapení a to velmi příjemné. Vykouzlit úsměv na tváři někoho z blízkých na Velikonoce se snaží stále více lidí, čemuž se přizpůsobila společnost Frutiko, která je známá svými originálními kyticemi. Ačkoliv mají v nabídce mnoho druhů pugétů, které jsou vázané z čerstvých květin, jejich hlavní náplní jsou kytice z úplně jiných „surovin“. Čerstvé šťavnaté ovoce v kombinaci s lahodnou belgickou čokoládou tvoří pugéty, které lahodí nejen oku, ale také jazyku.

I takové kytice, třeba právě s velikonočním tématem objevíte na webu frutiko.cz. Kromě kytic vybírejte i z jiných tématických lahůdek – cupcake, dorty, ovoce máčené v čokoládě a mnoho dalšího.

Dárky pro každého

Výročí, narozeniny, svatba, poděkování, omluva, gratulace – to jsou jen některé příležitosti ke kterým potřebujete dárky na oslavu. Nezáleží na tom, zda potřebujete obdarovat oslavence či „vystajlovat“ slavnostní tabuli k dokonalosti. Kombinace živých květin s „dobrotami“ z Frutika máte zajištěnou dokonalou oslavu, ať už je příležitost jakákoliv.

Společnost Frutiko zajišťuje svým klientům a zákazníkům dovoz po celé zemi. Vše se převáží ve speciálních termoboxech, proto se k zákazníkům dostane vždy čerstvé a nepoškozené zboží.

O Makawiel

Shlédněte také

Na kole do hor i do práce: Které modely vás zaručeně nezklamou?

Jízdní kola se stávají stále populárnějším způsobem dopravy, ať už se jedná o rekreační jízdu …