Domů / Doporučujeme / Vybíráme první odrážedlo

Vybíráme první odrážedlo

Máte doma malého začínajícího sportovce, který zkoumá, jakými všemi možnými způsoby může poznávat svět kromě chůze? Tou první volbou je většinou odrážedlo.

Pozor Yedoo

Základním typem jsou odrážedla, která připomínají autíčka, ty jsou vhodná zejména pro ty děti, které ještě mají problémy s udržením stability. Dalším typem jsou pak odrážedla, která připomínají běžná dětská kola, jen jim chybí šlapadla. Do této kategorie patří odrážedla Yedoo too too, která jsou mimořádně lehká díky speciálnímu hliníkovému rámu, rychlá a mají bezpečné ovládání, které si hravě osvojí i nejmenší jezdci. Nemusíte se bát, že by vám odrážedlo po jedné sezoně dosloužilo. Díky nosnosti až do 50 kg váhy s vámi stráví nejednu sezónu a navíc si můžete vybrat barevné provedení dle vlastního vkusu. Odrážedla Yedoo too too jsou vhodná přibližně pro děti od 1,5 – 2 let. Při výběru odrážedla musíte brát ohled na výšku dítěte a také na jeho jízdní schopnosti. V žádném případě byste neměli zapomínat na bezpečnost. Kromě vybavení odrážedla zvonkem a odrazkami byste v první řadě měli vybrat helmu. Často se na hřištích setkáváme s dětmi, které jezdí na odrážedlech bez helmy. Jenomže už v tomto věku je potřeba vytvořit u dětí správné návyky.

Učme děti bezpečnosti

Helma by měla být automatickou součástí výbavy malého jezdce na každé cestě, bez ohledu na to, zda jede ve městě nebo ve volné přírodě. Mnoho rodičů proto jistě ocení, pokud malému dobrodruhovi darujete k narozeninám místo drahých hraček raději dárkový poukaz Sportisimo, za který mu budou moci vybrat helmu, která mu bude dokonale sedět. Výhodou je, že u takto malých dětí lze koupit helmy nastavitelné, takže helma také nějakou dobu vydrží a navíc můžou být vybaveny odrazkami nebo světly. A pokud hledáte dárek pro sourozence, pak tomu druhému můžete darovat dárkový poukaz pro aktivní děti, který koupíte na stránkách www.firmanazazitky.cz/zazitkove-poukazy/. Konkrétní zážitek si pak dítě vybírá samo, ale nemusíte se bát, přítomnost dospělé osoby je u většiny zážitků podmínkou.

O Makawiel

Shlédněte také

Jak zvýšit své šance na získání „práce snů“

Získat práci není tak snadné, zvláště v dnešním náročném a konkurenčním podnikatelském prostředí. Mnoho uchazečů nemusí …