Domů / Doporučujeme / Pravidelné cvičení vyplavuje endorfiny a pomáhá formovat postavu

Pravidelné cvičení vyplavuje endorfiny a pomáhá formovat postavu

O bonusech, které s sebou přináší zdravý pohyb, bychom jistě mohli mluvit opravdu dlouho. Nejde jen o to, co říkají vědci a odborníci na zdravou výživu, vždyť důležité je, jak se cítí snad každý z nás po hodinovém tréninku ve fitness centru. Spalování kalorií, které bude záživné, se stane brzy doslova drogou. Zvláště za předpokladu, že si můžete vybrat z desítek různých strojů a kombinovat cvičení podle doporučení osobního trenéra – pak budou výsledky vidět opravdu brzy!

Moderní posilovací stroje a možnost návštěvy solária

Nezáleží na tom, jestli je léto nebo zima, zda prší nebo svítí slunce. Posilovna Praha 10 je zájemcům k dispozici každý den, nabídne příjemnou atmosféru a při troše štěstí se zde dají potkat i nějaké známé tváře. 400 metrů čtverečních plochy ve čtveřici místností, připraveno je šest erudovaných trenérů, kteří poradí nejen nadšeným nováčkům, jak ještě zefektivnit cvičební proces.

Nikdy není pozdě začít, naopak – vyrýsování svalů a lepší kondice jsou věci, které jsou žádoucí v každém věku. Zhubněte do plavek nebo naberte svalovou hmotu, nejen pro lepší pocit ze sebe sama. Vlastním tempem, s nadšením a odbornou pomocí, která je vždy připravena poradit. Například i s úpravou stravování, které musí jít s posilováním ruku v ruce.

Běžecký pás nebo orbitrek? Vše je k mání

Vybírat můžete z velkorysé nabídky různých služeb, připraven je běhací pás, stepper nebo veslovací trenažér, fitness centrum Praha 10 je zkrátka vybavené! Nastavit si tréninkový plán, poradit se s koučem o možnostech, které máte – pestrý výběr činek, ale i pozitivní atmosféra, při které se hned cvičí o mnoho lépe!

O pár kilo méně, mohutnější postava, vše důležité pro začátečníky i ostřílené profesionály. S posilováním můžete začít nejprve doma, pravdou však zůstává, že rozesmátý kolektiv a podporu od kouče zřejmě nic nenahradí.

O Makawiel

Shlédněte také

Jak zvýšit své šance na získání „práce snů“

Získat práci není tak snadné, zvláště v dnešním náročném a konkurenčním podnikatelském prostředí. Mnoho uchazečů nemusí …