Domů / Doporučujeme / Chcete se naučit potápět?

Chcete se naučit potápět?

Dovolená u moře je pro spoustu lidí spojena s aktivním pohybem, případně i s vyzkoušením některých adrenalinových sportů. K těm se řadí i potápění a poznávání krás podmořského světa. V některých destinacích jsou možnosti absolvovat kurzy potápění. Pokud se chcete přidat k vyznavačům tohoto krásného sportu, nemusíte čekat až na dovolenou u moře. Do kurzu potápění se totiž můžete přihlásit i v Praze.

Kdo je pořadatelem kurzů?

Výcvik budete absolvovat pod odborným dohledem, který garantuje firma Seawolf s.r.o. Jejím zakladatelem, majitelem a zároveň hlavním instruktorem je Ing. Jan Wolf. Jedná se o zkušeného potápěče s vysokou odborností a bohatými zkušenostmi, které získal za více než 20 let, kdy se potápění věnoval. Za svou kariéru absolvoval přes 8 a půl tisíce ponorů a je instruktorem Advanced EANxIANTD licence č. 3252.

Kdo a jak se může přihlásit?

Kurzy potápění může absolvovat každý začátečník, který má do potápění chuť, potřebné zdraví a hlavně umí být disciplinovaný. K přihlášení můžete využít objednávkový systém firmy Seawolf.cz, nebo se můžete přihlásit prostřednictvím e-mailu nebo po telefonu. Výhodou kurzů je, že nastoupit můžete kdykoliv, protože ve výcviku je stále několik skupin různých úrovní. Do jednotlivých lekcí se můžete přihlašovat podle svých vlastních časových a osobních možností.

Hlavní zásady

Všem účastníkům kurzů potápění je po celý průběh vštěpována hlavní zásada, kterou je bezpečnost a odpovědnost nejen vůči sobě, ale i vůči kolegům. To jsou pravidla, jejichž porušení by při ostrém potápění mohlo znamenat ohrožení zdraví i životů. Aby byla jistota, že všichni adepti potápění vše řádně pochopili, přistupují instruktoři ke každému účastníkovi individuálně.

Vlastní průběh kurzu potápění

Celý kurz se skládá ze dvou bloků teorie a šesti praktických cvičení v bazénu na plaveckém stadionu v Praze-Podolí. Po dokonalém zvládnutí teorie a praxe následují ponory do vody převážně na český lomech. Pokud kurz potápění Seawolf úspěšně zvládnete, získáte kvalifikaci pro potápění až do hloubky 18m. Toto oprávnění je platné všude na světě.

O Makawiel

Shlédněte také

Jak zvýšit své šance na získání „práce snů“

Získat práci není tak snadné, zvláště v dnešním náročném a konkurenčním podnikatelském prostředí. Mnoho uchazečů nemusí …