Domů / Doporučujeme / Xiaomi Mi Band 5 Global Version je již i na českém na trhu

Xiaomi Mi Band 5 Global Version je již i na českém na trhu

Xiaomi je v současnosti velmi populární značkou. Smartphony Xioami jsou velmi oblíbené především pro vysokou výdrž baterie a nízkou cenu. Kromě telefonů se čínská společnost Xioami soustředí také výrobu fitness náramků. Žhavou novinkou letošního léta je nový fitness náramek z řady Mi Band, Xiaomi Mi Band 5 Global Version.

Fitness náramky Xiaomi rychle ovládly nejen český, ale celý evropský trh. Nadupané chytré hodinky mají mnoho funkcí, navzdory tomu vás jejich koupě rozhodně finančně nezruinuje. Xiaomi Mi Band 5 je dokonce srovnáván s luxusními značkami, které prodávají své produkty za několik tisíc. Takovou cenu u novinky Xiaomi rozhodně nečekejte.

Západní verze

Když byl v Číně uveden na trh Mi Band 5, měl dvě varianty: normální verzi a verzi NFC. Pro evropský trh byla uvedena do prodeje verze non-NFC.

Specifiakce a funkce Xiaomi Mi Band 5

Mi Band 5 je vybaven 1,1palcovým displejem AMOLED o rozměrech 126 x 294 (jas 450 nits), magnetickou nabíječkou, analýzou spánku, sledováním srdeční frekvence během celého dne a sledováním ženského cyklu.

Je zde větší zaměření na sportovní sledování tentokrát s 11 novými režimy, včetně jógy, veslařských strojů a skákání přes švihadlo. Součástí náramku je také funkce„tvarování a snižování tuku“.

Konstrukce trochu napodobuje Mi Band 4, ale obsahuje vylepšenou 1,1palcovou obrazovku, což umožňuje o 20% lepší viditelnost ve srovnání s Mi Band 4.

Životnost baterie z nové magnetické nabíječky je 14 dní na modelu NFC, 20 dní na standardním.

Náramek je do 50 metrů vodotěsný, takže se s ním můžete bez obav sprchovat nebo si jít zaplavat.

Stejně je jako k předchozím řadám i k náramku Xiaomi Mi Band 5 lze dokoupit různé pásky, kterými snadno doladíte svůj sportovní nebo volnočasový outfit.

Chytré hodinky Xiaomi Mi Band 5 můžete koupit na https://mibandshop.cz.

O Makawiel

Shlédněte také

Jak zvýšit své šance na získání „práce snů“

Získat práci není tak snadné, zvláště v dnešním náročném a konkurenčním podnikatelském prostředí. Mnoho uchazečů nemusí …