Domů / Doporučujeme / Zažloutlé zuby vám snižují sebevědomí? Vybělte si je

Zažloutlé zuby vám snižují sebevědomí? Vybělte si je

Mít zažloutlé zuby rozhodně není nic pěkného, namísto toho, abychom úsměvem okouzlili, tak s ním dokážeme okolí jen odradit. Mnoho lidí má kvůli svým zubům snížené sebevědomí. Na barvu našich zubů má vliv zejména náš životní styl, pokud kouříte, pijete často kávu nebo čaj, vaše zuby to poznamená. Zároveň je poznamená konzumace sladkých pokrmů, která zvyšuje riziko vzniku zubního kazu. Bílý úsměv je důležitý a to nejen proto, abychom se nestyděli usmívat, ale i kvůli osobnímu a pracovnímu životu. Zářivě krásný úsměv dokáže snadno přitáhnout pozornost opačného pohlaví, lépe si tak najdete vhodný protějšek. Bílý úsměv vám také pomůže v lepší kariéře, na pohovorech je první dojem důležitý a pokud se umíte usmívat, jistě uděláte na dotyčné lepší dojem.

Jak na vybělení zubů

Když se mluví o procesech se zuby, mnoho lidí dostane husí kůži, protože se jim vybaví bolestivé zákroky u zubního lékaře. Bělení zubů však nemusí nijak bolet a také nemusí být nepříjemné. Zuby bez žlutých skvrn lákají mnoho lidí a tak se rozhodnou pro domácí recepty nebo pro metody, které sice mají efekt, ale dokáží poničit zubní sklovinu. Takové bělení je lepší nepraktikovat, protože zuby by měly být v první řadě zdravé, aby vám vydržely až do pozdního věku.

Účinnou a zároveň šetrnou metodu bělení zubů nabízí web vybelime.cz. Můžete si zde pořídit sadu pro bělení zubů. Jde o kombinaci bělícího gelu, který dokáže zacelit trhlinky na zubech a zároveň vyčistí zuby od žlutých skvrn. Součástí sady je i LED lampa, která vyzařuje světlo o vlnové délce 530nm a tím pomáhá zuby zbavit bakterií, které by mohly způsobovat zubní kaz. Použití této sady je jednoduché, zabere vám jen několik minut denně a po každém použití můžete vidět, že jsou vaše zuby bělejší. Největší rozdíl poznáte zhruba po měsíci používání, kdy mohou být zuby bělejší až o 5 odstínů.

Samozřejmě je důležité o zuby pečovat i běžným způsobem, zejména je pravidelně čistit. Důkladné čištění je důležité, aby se odstranil zubní povlak, bakterie a také zbytky jídel, které mohou zůstat mezi zuby a stát se živnou půdou pro bakterie. Po vyčištění zubů je vhodné použít i ústní vodu, která se postará likvidaci bakterií v ústech a o svěží dech, protože svěží dech také dokáže udělat dojem.

O Makawiel

Shlédněte také

Jak zvýšit své šance na získání „práce snů“

Získat práci není tak snadné, zvláště v dnešním náročném a konkurenčním podnikatelském prostředí. Mnoho uchazečů nemusí …