Domů / Doporučujeme / Dopřejte si luxusní masáže v pohodlí domova

Dopřejte si luxusní masáže v pohodlí domova

Bolí vás záda, ale váš masér má volný termín až za dlouhou dobu a ani v dalších masérských salónech nemají zrovna volno? Není nic jednoduššího, než si pořídit masážní relaxační křeslo.

Masážní salón u vás doma

Jestliže si pořídíte masážní relaxační křeslo, nemusíte nikam chodit na drahé relaxační masáže, ulevit od bolavých zad si můžete kdykoli, v klidu a pohodlí domova. Širokou nabídku naleznete na stránkách rskresla.cz. Zde si můžete křeslo dokonce i na týden zapůjčit domů. Vyzkoušíte si tak, zda vám bude vyhovovat. A proč právě na týden? Neboť to je dostatečně dlouhá doba na to, aby se začaly projevovat blahodárné účinky masáží, které křeslo nabízí. Pokud si jej následně zakoupíte, cena za jeho pronájem bude odečtená z celkové ceny křesla. Křesla z nabídky portálu nejsou jen masážní, ale i vyhřívaná a mají zabudovaný audiosystém, to vše přispívá k celkové relaxaci a podpoří uvolnění bolavých svalů. Každý model z nabídky je jedinečný.

Tipy pro vás

Nechte se inspirovat některými z modelů. Může to být třeba 3D elegantní masážní křeslo RS-3570/M s LCD displejem. Jeho nosnost je 110 kilogramů, disponuje automatickou detekcí těla, masážním mechanismem trajektorie J délky 135 cm, vybrat si můžete jeden ze čtrnácti masážních programů. Pro masáž je určená jedna masážní hlavice se čtyřmi válci, která pracuje na masáži zad. Součástí křesla jsou také vyhřívací tělesa, ta působí na krevní oběh obdobným způsobem jako samotná masáž. Namasírovat si můžete nechat i lýtka, to obstará samostatná masážní hlavice. Ke křeslu je připojený ovladač vytvořený ve formě tabletu. Díky Bluetooth může křeslo přehrávat vaši vlastní hudbu, kterou doplníte relaxaci. Křeslo dále obsahuje 98 masážních airbagů a 26 masážních ventilů. Obávat se nemusíte žádného hluku, neboť křeslo má velmi tichý chod a také režim je úsporný.

A to je charakteristika pouze jednoho z mnoha modelů, které e-shop rskresla.cz nabízí.

O Makawiel

Shlédněte také

Nebojte se hypotéky! S finančním poradenstvím dává smysl i v dnešní době

V dnešní době se může hypotéka zdát jako holý nesmysl. Úroky jsou vysoko, finanční situace je …