Domů / Doporučujeme / Kam dát mobil v posilovně?

Kam dát mobil v posilovně?

Mobil by se neměl propotit. Nemělo by vám na něj spadnout železo. Měl by být po ruce, abyste mohli poslouchat oblíbenou motivační hudbu. Aha? Neřešitelný problém? Vůbec ne. Vyzkoušeli jsme za vás a máme pár tipů.

1. Možnost: mobil vedle benche nebo na reproduktor

I takhle to jde. I takhle jsme to dlouho dělali. Čím dražší mobily máme a čím starší jsme, tím méně jsme ochotní riskovat, že mobil rozbijeme. Zároveň varianta: nechat mobil ve skříňce není úplně pro nás. Prostě jsme zvyklí poslouchat svoji hudbu. Takže přišel na řadu Google a hledání: kam s mobilem v posilovně. Na frázi „sportovní pouzdra na mobil“ nás nejvíc zaujal e-shop ProMobily.cz, a děkujeme za zaslání 3 druhů pouzder na mobil do posilovny. Co jsme zjistili?

2. Možnost: mobil kolem pasu, vypadá jako „ledvinka“

Nejdříve jsme se trošku usmáli vzhledu. Tato varianta vypadá jako ledvinka, ale dámy v redakci nás ihned opravily, že je to teď trend a že je to IN, tak jsme rezignovali a uznali, že módní policie není naše silná stránka. Takže dobře, mimo „cool“ vzhledu nás ale zajímá funkčnost. Myslíme si, že pro muže tato varianta není (často chceme mít zpevněná záda, mít pás, také leháme na lavičky, na bench), takže varianta za nás muže: kolem pasu – nepraktické. Naopak ženy byly nadšené. Líbila se jim barva a vzhled pouzdra. Také materiál, který se nepropotil ani neobtěžoval. Pouzdro také údajně pomáhalo liniím těla (kolegyně se cítily asi krásnější) a navíc se jim do pouzdra vešla i permice, klíček od skříňky a peníze.

Takže tohle pouzdro: super varianta na běh, do přírody, na koloběžku. Tam nám to dává smysl.

3. Možnost: pouzdro na ruku (kolem bicepsu)

Tato varianta pro nás muže byla lepší. Záda jsme měli volná, pouzdro nám nijak nezavazelo. Pravda je, že ten den jsme netrénovali biceps. Dovedeme si představit, že při zapření rukou o lavičku by možná pouzdro trošku stahovalo, ale asi by nebyl nějaký zásadní problém pouzdro na chvíli jednou rukou uvolnit, nebo posunout níže. Jinak se nám s tímto pouzdrem na mobil na ruku cvičilo super. Bylo blízko, takže bezdrátová sluchátka pořád hrála (nehrozí to, když se jdeme napít k baru, mobil necháme u lavičky a mezi tím se nám sluchátka odpojí). Také se nám líbilo, že jsme celou dobu viděli na displej a přes průhledné okno šel telefon ovládat.

Také se nám líbila množství pěkných vzorů, všechny si můžete prohlídnout tady v kategorii Sportovní pouzdra na mobil.

4. Možnost: pouzdro na mobil na zápěstí (něco jako „nátepník“)

Na webu www.ProMobily.cz jsme našli i docela dobrou zajímavost. Tou byly pouzdra na zápěstí. Protože jsme ho objednali v růžové barvě, dali jsme ho raději otestovat kolegyni  A musíme uznat, že jí slušelo. Vypadalo hodně netradičně a kolegyně už nám ho nevrátila (takže asi se jí fakt líbilo). Výhodou byl materiál (neoprenový a natahovací). Takže na ruku se jen natáhne (nemusí se nikde připevňovat suchým zipem), dobře se přizpůsobí každé velikosti ruky a hlavně je příjemné na nošení.

O Makawiel

Shlédněte také

Chcete se zbavit nepříjemných hemoroidů?

Trápí vás již delší dobu pálení či krvácení z konečníku? Jste přesvědčeni či máte potvrzeno …