Domů / Doporučujeme / Kvalitní multicary nabízí společnost UNIKONT GROUP

Kvalitní multicary nabízí společnost UNIKONT GROUP

Multicary patří do vozového parku venkovní úklidové techniky. Značka Multicar patří mezi německé značky kompaktních nosičů nástaveb a transportérů a pyšní se dlouholetou tradicí. Díky dlouholetým zkušenostem se může multicara pochlubit dokonalou kvalitou a výkonností multifunkčních vozidel užitkového rázu. Tato značka se řadí mezi špičky v kategorii malých nosičů komunálních nástaveb a to nejen u nás, ale i v zahraničí.

Nabídka společnosti UNIKONT GROUP

Společnost je výhradním dovozcem lehkých užitkových vozidel Multicar pro naší republiku a to již od roku 2005. Úzce spolupracuje s výrobci nástaveb a nabízí mnoho variant pro celoroční využití a to především pro oblast komunální, pro zahradnictví, stavebnictví nebo k likvidaci odpadu. V nabídce naleznete více než 100 druhů nástaveb, které nabízejí robustní řešení i pro nejtěžší práce.

Multicar má v současné době tři typové řady. Jednou z nich je Multicar M27 Compact. Ta zahrnuje vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb. Druhou je Multicar M31. Zde naleznete kompaktní nosiče nástaveb a transportéry a třetí je Multicar M29. Ta zahrnuje úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry. Nabídku si můžete prohlédnout na webu unikont.cz.

Venkovní a vnitřní úklidová technika

Venkovní úklidová technika zahrnuje především stroje pro údržbu komunikací Hako a Multicar, zimní a letní nástavby Epoke, Trilety a ABM Technolology, sekačky AS Motor a TIMAN a kloubové nakladače WILLE.

Do vnitřní úklidové techniky patří zametací a mycí stroje Hako, PowerBoss a Minuteman, profesionální vysavače Hako, Ghibli nebo Fantom, průmyslové vysavače Wieldman a Ribo nebo univerzální mycí stroje Duplex.

Tip pro vás

Multicar M27 Compact má vysoký přepravní výkon. Řidiči ocení pohodlnou kabinu a dokonalou obratnost při manipulaci. Vozidlo je velmi úsporné a nabízí různé možnosti využití. Díky třem montážním místům vozidlo velmi snadno přestavíte a využijete tak jeho multifunkčnost.

O Makawiel

Shlédněte také

Nebojte se hypotéky! S finančním poradenstvím dává smysl i v dnešní době

V dnešní době se může hypotéka zdát jako holý nesmysl. Úroky jsou vysoko, finanční situace je …