Domů / Doporučujeme / Na kole do hor i do práce: Které modely vás zaručeně nezklamou?

Na kole do hor i do práce: Které modely vás zaručeně nezklamou?

Jízdní kola se stávají stále populárnějším způsobem dopravy, ať už se jedná o rekreační jízdu v přírodě nebo o každodenní dojíždění do práce. Je to také dopravní prostředek, který je šetrný k životnímu prostředí a pomáhá nám držet se v dobré kondici. Jízdní kola od renomovaného výrobce Cannondale jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce špičkovou technologii, vysoký výkon a bezkonkurenční zážitek při jízdě.

Rychlost na prvním místě

Jde o prvotřídní závodní kolo, jehož druhým jménem je právě dynamika a rychlost. Cannondale Systemsix byl vyvinutý s cílem poskytnout jezdci co největší výhodu v rámci aerodynamiky. Nabízí moderní rám s integrovanými komponenty a aerodynamickým tvarem, který minimalizuje odpor vzduchu a zvyšuje rychlost. Přitom je rám také dostatečně pevný a lehký, aby zvládl i náročný terén. Speciální technologie efektivně absorbuje vibrace, díky čemuž je i dlouhá jízda komfortní. Proto je skvělou volbou nejen pro závodníky, ale nadšence, kteří hledají nejvyšší výkon na silnici.

Na horách i v náročném terénu

Model kola Cannondale Jekyll se vyznačuje všestranností a schopností zvládat různé terény. Je to kolo, které je jako stvořené nejen pro jízdu do kopců, ale především také dolů. Díky speciálně navrženému designu poskytuje bezpečí a pohodlí i při těch nejprudších sjezdech ve vysoké rychlosti. Kromě toho ale klade velký důraz na odolnost, díky čemuž je připravené čelit nástrahám vysokohorské cyklistiky.

Na kole až za horizont

Tento model byl navržený tak, aby zajistil komfort a výkon při dlouhých jízdách na silnici. Cannondale Synapse je konstruován tak, aby byl šetrný k tělu jezdce při zachování maximální efektivity. Má ideálně tvarovaný rám i vidlici, které dovedou perfektně absorbovat otřesy a vibrace z nerovností povrchu. To umožňuje jezdci zůstat svěží i po mnoha hodinách jízdy. Synapse je ideální pro dlouhé výlety, cykloturistiku, ale třeba také každodenní dojíždění.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

O Makawiel

Shlédněte také

Eliptický trenažér

5 důvodů, proč si pořídit eliptický trenažér

Eliptické trenažéry patří mezi nejoblíbenější stroje ve fitness centrech, a rozhodně ne náhodou. Bez obav …