Domů / Doporučujeme / Nebojte se hypotéky! S finančním poradenstvím dává smysl i v dnešní době

Nebojte se hypotéky! S finančním poradenstvím dává smysl i v dnešní době

V dnešní době se může hypotéka zdát jako holý nesmysl. Úroky jsou vysoko, finanční situace je nestabilní a brát si na sebe takto významný finanční závazek se zdá být nemoudré. Pokud se ale obrátíte na zkušené odborníky se žádostí o pomoc, nemusí být sjednání hypotéky ani v dnešní době takovou noční můrou. Díky šikovným radám nakonec můžete získat i velmi příjemný úrok a podmínky, díky kterým nebude splácení bolet.

Hypotéka pro podnikatele

I v rámci byznysu je důležité mít k dispozici dostatečné množství peněz pro investice. Ideální hypotéka pro podnikatele je proto neúčelový úvěr se zástavou nemovitosti, tedy také tzv. americká hypotéka. V takovém případě není pro banku podstatné, jak půjčené peníze použijete, a proto jimi snadno zafinancujete i svůj podnikatelský záměr. Obvykle navíc získáte lepší podmínky i úrok než u klasického podnikatelského úvěru, který využívá drtivá většina podnikatelů. Díky tomuto tedy můžete získat zajímavý náskok. Hypotéka pro podnikatele – kalkulačka vám rychle spočítá, zda by tento způsob financování dával ve vašem případě smysl.

Jak zjistit své možnosti?

Možná vůbec netušíte, jak si na finančním trhu aktuálně stojíte a kolik a za jakých podmínek by vám banky mohly nabídnout. K tomu snadno poslouží aplikace pro srovnání hypotéky, kam snadno zadáte základní údaje a během chvilky získáte porovnání několika nabídek a možnosti, které vám banky nabízí.

Následně už stačí jen nabídky prokonzultovat s odborníkem a vybrat tu, která vám bude nejlépe vyhovovat. Takové služby nabízí AMJ specialista, který má zkušenosti se situací na trhu i jejím vývojem a dovede nabídky finančních institucí posoudit s ohledem na potřeby vašeho podnikání. Společně tak dokážete vybrat řešení, které bude dávat smysl.

Výhodou je, že zde služby poradce nekončí – můžete se na něj obrátit i kdykoliv později, kdy se například změní vaše situace, bude potřeba hypotéku refinancovat, nebo se bude blížit konec fixace úroku.

Zdroj náhledové fotografie: unsplash.com

O Dalibor Svoboda

Shlédněte také

Průvodce výběrem nejlepších outdoorových hodinek Garmin pro dobrodruhy

S jarními slunečními paprsky a hezkým počasím nás to přirozeně více a více táhne ven …