Domů / Doporučujeme / Potřebujete opravit kolo? Kontaktujte servis kol v Praze

Potřebujete opravit kolo? Kontaktujte servis kol v Praze

Cykloservis Praha (vasport.cz) nabízí odborné poradenství při koupi kola či elektrokola v rámci vlastního prodeje kol a elektrokol, diagnostiku kol Praha a diagnostiku elektrokol Praha, opravy a výměny komponentů (servis kol Praha a servis elektrokol Praha). Všichni servisní technici jsou odborně zdatní, navíc cykloservis Praha západ disponuje širokým sortimentem originálních náhradních dílů.

Objednáním ušetříte drahocenný čas

V cykloservisu Praha najdete pouze profesionální servisní vybavení a dlouholeté zkušenosti. Na významnější servis kol Praha západ a servis elektrokol Praha západ je lepší se objednat předem. Pokud potřebujete pouze drobnou opravu (odvzdušnění brzd, výměnu brzdových destiček, výměnu duše a podobně), zvládne vše cykloservis Praha flexibilně. Přesto uděláte lépe, pokud předem zavoláte. Pracovní dobu cykloservisu Praha najdete na příslušných webových stránkách. Pokud potřebujete provést diagnostiku kola v Praze západ nebo diagnostiku elektrokola v Praze západ, připravte prosím své kolo a přivezte ho k nám, kde dostane tu nejlepší možnou péči.

Kolo či elektrokolo si můžete také vypůjčit

Kromě již zmíněného servisu kol Praha, servisu elektrokol Praha, diagnostiky kol Praha a diagnostiky elektrokol Praha provozuje cykloservis Praha také půjčovnu kol Praha a půjčovnu elektrokol Praha. Jak při využití služeb půjčovny kol Praha západ a půjčovny elektrokol Praha západ postupovat? Nejprve si vyberte model, který vám bude nejlépe vyhovovat. Následně proveďte rezervaci na daném telefonním čísle nebo prostřednictvím emailu. Rezervaci můžete provést také prostřednictvím rezervačního formuláře, který naleznete na internetové stránce půjčovny kol Praha a půjčovny elektrokol Praha.

1. Kolo si můžete vyzvednout mezi 17-19H – není započteno do výpůjčky.

2. Kolo máte půjčené na Vámi vybrané období.

3. Den vracení výpůjčky do 10H není započten do výpůjčky.

Podmínky půjčení denní sazba

  1. Kolo si můžete vyzvednout mezi 17-19 hodinou.
  2. Kolo máte půjčené po celý následující den.
  3. Kolo vrátíte 3 den do 10:00.

O Makawiel

Shlédněte také

Aplikace, která se postará, aby vaše sázkařské tipy přinášely vyšší zisk

Sport je úžasná věc a nejen jeho provozování, ale i sledování. Sledovat utkání a fandit, …