Domů / Doporučujeme / Sedm osvědčených tipů, jak zhubnout. Vyzkoušejte je taky

Sedm osvědčených tipů, jak zhubnout. Vyzkoušejte je taky

Jelikož nám plavková sezona klepe na dveře, nabízí se otázka, jak zhubnout. V současné době drtivá většina lidí začíná sportovat v pravidelných intervalech, neuvědomují si ale, že osmdesát procent úspěchu se skrývá ve změně jídelníčku. Proto pokud chcete zhubnout, doporučujeme vám začít u změny jídelníčku. Do jídelníčku zařaďte potraviny kvalitní, pestré, zdravé, pokrmy ať jsou vyvážené, vyvarujte se alkoholu, který může tělo dehydratovat, naopak pijte více vody, která je potřebná a důležitá nejen při hubnutí. A samozřejmě vyzkoušejte ještě několik našich tipů, jak zhubnout.

Pokud chcete zredukovat svou váhu či ji dostat na vysněné číslo, přečtěte si několik tipů, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Co vyzkoušíte jako první?

Tipy, jak zhubnout

  1. Pořiďte si v lékárně účinný doplněk stravy. Nemyslíme tím léky, myslíme tím třeba hubnoucí čaje nebo doplněk obsahující železo, hořčík či jinou tělu potřebnou látku, které máme nedostatek.

  2. Začněte cvičit brzy ráno, hned po probuzení. Nastartujete tak metabolismus do nového dne a hubnout najednou budete snadněji a po celý den.

  3. Nejezte největší jídla večer, večer je určený ke konzumaci už lehčích pokrmů, jako jsou saláty. Velké jídlo dne si dávejte na oběd, ale samozřejmě i v tomto případě platí, že byste se neměli přejídat.

  4. Když vás honí mlsná, raději si dejte hrozny nebo mandle, případně jiné oříšky. Sladkosti nepřichází v úvahu.

  5. Jezte častěji po menších porcích. Člověk by během dne měl sníst až pět jídel, jezte je v pravidelných intervalech (ideálně v intervalech dvou či tří hodin).

  6. Nehladovějte. Hladovění je to nejhorší, co můžete udělat. Když budete hladovět, tělo si bude již zkonzumované jídlo ukládat na později do nejproblematičtějších partií, jež se těžce hubnou.

  7. Před každým jídlem se napijte, žaludek se částečně zaplní a nesníte toho tolik. Vyhýbejte se také stresům či workoholismu.

O Makawiel

Shlédněte také

Nebojte se hypotéky! S finančním poradenstvím dává smysl i v dnešní době

V dnešní době se může hypotéka zdát jako holý nesmysl. Úroky jsou vysoko, finanční situace je …