Domů / Doporučujeme / Znáte všechny výhody silničních kol?

Znáte všechny výhody silničních kol?

Uvažujete o koupi jízdního kola? Potřebujete zhubnout a cyklistika se ve vašem boji stala skvělým pomocníkem? Záleží vám na vašem zdraví, zejména na zdraví vašeho srdce, proto se jízdní kolo stalo vaším společníkem? Jízda na kole má mnoho pozitivních účinků na lidský organismus nejen fyzických, ale pohyb vám zlepšuje náladu a zvýší vaše sebevědomí.

Který typ jízdního kola je ideální pro vás?

Ačkoliv se velké oblibě těší horská kola pro svou všestrannost, mnoho cyklistů nikdy nevyužije všechny jejich přednosti a často se na nich „nadřou“ jen díky své neznalosti. Pokud ke své jízdě využíváte asfaltové cyklostezky, které v naší zemi neustále přibývají, silnice a ušlapané lesní cesty, jsou pro vás mnohem vhodnější silniční kola a to hned z několika důvodů.

Výhody silníčních kol

Díky úzkým pneumatikám jsou silniční kola oproti ostatním typům kol značně rychlejší. Silniční kolo okamžitě zrychlí na vysokou rychlost ihned po prvním šlápnutí. Pokud milujete rychlost, chcete cítit vítr ve vlasech, je pro vás silniční kolo naprosto ideální.

Další velkou výhodou silničních kol je jejich nízká hmotnost, což oceníte zejména při jízdě do prudkých kopců. Na silničním kole vyjedete kopec mnohem rychleji a s mnohem menší námahou.

Pokud se rozhodnete pro silniční kolo s karbonovým rámem, určitě neprohloupíte. Ačkoliv jsou silniční kola s hliníkovým rámem také velice lehká, ovšem carbonovému rámu se nevyrovnají. Na silničním kole s carbonovým dosáhnete takové rychlosti a hladké jízdy o jaké se vám ani nesnilo.

Kde koupit kvalitní jízdní kolo?

Rozhodli jste se ke koupi jízdního kola a chcete profesionální kvalitu mrkněte na webové stránky koloshop.cz, kde objevíte obrovskou nabídku nejen silničních, ale také horských, trekingových jízdních kol pro muže, ženy a také děti.

O Makawiel

Shlédněte také

CBD olej pro zdraví i vitalitu

Kanabidiol (CBD) je přírodní sloučenina řadící se do skupiny kanabinoidů. Tyto látky mají schopnost integrovat …