Domů / Doporučujeme / Jak zrychlit nabírání svalové hmoty? Maxulen může být jedním z řešení.

Jak zrychlit nabírání svalové hmoty? Maxulen může být jedním z řešení.

Nabírání svalové hmoty je komplexní proces, při kterém musíte dodržet určité zásady, “aby to rostlo.” Čím více se těchto zásad držíte, tím je poté nabírání svalové hmoty rychlejší. V článku si ukážeme, jaké zásady to jsou a co dalšího můžete udělat pro ještě lepší výsledky. Na závěr také recenze Maxulenu, který patří mezi jedničku na poli výživových doplňků stravy pro podporu vyšší hladiny testosteronu a tím i mužského zdraví.

“Chci nabrat, ale nejde mi to. Co dělám špatně?”

V posilovně, v časopisech a především na internetu najdete mnoho dokonalých fotek, kde muž vypadá, jak z playboye. Devadesát kilogramů čisté a vyrýsované svalové hmoty, bez špetky tuku. Poté se rozhodnete, že chcete začít cvičit, ale po měsíci tvrdých tréninků nevidíte žádné výsledky. To je klasika, se kterou se potýká mnoho začínajících mladíku v posilovně. Nebudu vám lhát, cvičení je dřina, trvá to dlouho, ale na “konci” vás čeká zasloužená odměna v podobě svalnaté postavy a větší zájem žen. Teď se dostáváme k dobré zprávě, cvičení je sice dlouhodobá činnost, ale první výsledky můžeme urychlit, pokud budeme dodržovat výše zmíněné zásady!

 • Vyvážený jídelníček, bohatý na bílkoviny – Pokud chcete budovat svalovou hmotu, tak bez pořádného jídelníčku to nepůjde! I když chcete přibrat, anebo zhubnout, tak jídelníček je na prvním místě. Klíčem je pestrost a vyřazení polotovarů, produktů bohatých na cukr a sladkých limonád. Nejíst 2 hodiny před spaním a co se týče bílkovin, tak denní příjem by měl být 1,4-2 g bílkoviny na 1 kilogram vaší hmotnosti.
 • Tvrdý trénink – Věděli to již kulturisti v minulém století. Pokud chcete svaly, tak pryč z pásu k činkám. Je dokázáno, že těžké váhy nejlépe “roztrhají” svalové vlákna a k tomu stimulují produkci růstového hormonu, který je nedílnou součástí rozvoje svalové hmoty. Trénink by vždy měl obsahovat těžké cviky, jako jsou tlaky, dipy, dřepy na nohy, benchpress na rozvoj prsních svalů a mrtvý tah pro rozvoj zádových svalů. Bench, dřep a mrtvý tah patří do tzv. svaté trojky kulturistů. Tyto cviky totiž slouží k rozvoji téměř každého svalu ve vašem těle a nejlépe stimulují produkci testosteronu a růstového hormonu.
 • Odpočinek a spánek – Na kvalitní odpočinek a dostatečný spánek mnoho lidí zapomíná, přesto je stejně důležitý, jako trénink a jídelníček. Bez pořádného odpočinku se svaly nemusí dostatečně zregenerovat a můžete se na tréninku zranit. Samozřejmě se tím okrádáte i o svalové přírůstky. Pamatujte, že zdravý člověk pro správnou funkci organismu potřebuje minimálně 7 hodin, 8 je optimální.

Více testosteronu = větší síla a svalová hmota.

Maxulen recenze

Další možností, jak lépe nabírat svalovou hmotu je zařazení přírodních produktů, které jsou určeny ke zvýšení hladiny testosteronu. A právě Maxulen patří mezi nejlepší testosteronové tablety, které jsou v ČR k dodání. Samozřejmě přírodní s komplexním složením, se kterým nehrozí žádná zdravotní rizika. Pojďme se na tento produkt podívat.

Celá recenze

 • Přírodní složení, bezpečné užívání
 • 4 látky pro komplexní účinek
 • Zvyšuje testosteron
 • Zlepšuje erekci
 • Sleva 50% na první nákup

Jaké výhody má vysoký testosteron?

 • Rychlejší nabírání svalové hmoty
 • Kvalitní a dlouhodobá erekce
 • Lepší hubnutí
 • Pozitivní nálada, lepší fyzická a psychická kondice
 • Tah na branku

Moje osobní zkušenost s Maxulenem patří určitě mezi ty pozitivní. Jsem mladšího ročníku (24 let), takže problémy s erekcí ještě nemám, takže nemůžu soudit. Co se ale týče jiných aspektů, tak to již můžu. Na začátek říkám, že Maxulen užívám celkem 7 měsíců, ale první výsledky byly viditelné už po 14 dnech užívání. Začínal jsem mít více energie a cvičení mě daleko více bavilo a utíkalo. Po necelém měsíci jsem se posunul na vyšší váhy u každého cviku a to i při více opakováních. Po cca 2-3 měsících jsem měl svaly vyrýsované, že jsem tomu ani nemohl uvěřit. Doporučil jsem i ostatním kamarádům z fitka, ale i mimo. Každý na sobě pocítil pozitivní vliv a navýšení testosteron. Dle mého názoru se jedná o nejlepší a nejúčinnější tablety na testosteron, co jsou v ČR dostupné.

Kde koupit maxulen?

Maxulen v lékárně nekoupíte a proto musíte jít na oficiální stránky, kde můžete doplněk zakoupit. Běžte přes odkaz v tomto článku „Celá recenze,“ kde máte i 50% slevu na první nákup.

Maxulen cena: 298 ,-

Budu rád, když se v komentářích zapojíte do diskuze a popíšete třeba i Vaše zkušenosti.

O Makawiel

Shlédněte také

Koupání není příčina ale spouštěč

Hodně žen se mylně domnívá, že příčinou jejich gynekologických problémů je nečistota vody, ve které …